zajęcia sportowe

Specjalny program szkoleniowy nauka podstawowych ewolucji akrobatycznych

Więcej niż skakanie

Poczuj się jak w prawdziwym filmie akcji!

Jeżeli zwykłe podskoki to dla Ciebie za mało, wypróbuj nasz specjalny program szkoleniowy, który krok po kroku nauczy Cię podstawowych ewolucji akrobatycznych takich jak salta, fiflaki, twisty i inne.

Tricking w JumpinPlace

Jest to młoda dyscyplina sportowa, która łączy w płynne kombinacje elementy akrobatyki (salta, śruby) oraz sztuki walki (kopnięcia). W odróżnieniu od wielu sportów w Trickingu nie sformalizowano konkretnych reguł i przepisów. Tricksterów ogranicza jedynie wyobraźnia. Trenując tricking usprawnisz: wytrzymałość, elastyczność, równowagę, siłę oraz umiejętność lekkiego lądowania. Na zajęciach opanujesz również podstawowe elementy takie jak: gwiazda, salto w przód i w tył, cheat gainer, hook oraz tornado.

Wszystkie zajęcia sportowe w JumpinPlace będą odbywać się w niewielkich grupach (dziesięcioosobowych), co pozwala na indywidualne podejście i szybkie efekty. Zajęcia sportowe są dla wszystkich osób, chcących nauczyć się niesamowitych akrobacji pod okiem wykwalifikowanej kadry, która zadba o bezpieczeństwo uczestników oraz miłą atmosferę. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem sportowym - zapraszamy do zapisów: +48 514 403 377 lub mailowo: jumpinplace@wp.pl.
© JumpinPlace. Wykonanie: Strony www Słupsk