Park trampolin Bydgoszcz

Zajęcia sportowe

Jeżeli zwykłe podskoki to dla Ciebie za mało, wypróbuj nasz specjalny program szkoleniowy, który krok po kroku nauczy Cię podstawowych ewolucji akrobatycznych takich jak salta, fiflaki, twisty i inne. Z nami poczujesz się jak w prawdziwym filmie akcji!

TRICKING (nowość!) w JUMPIN PLACE

Jest to młoda dyscyplina sportowa, która łączy w płynne kombinacje elementy akrobatyki (salta, śruby) oraz sztuki walki (kopnięcia). W odróżnieniu od wielu sportów w Trickingu nie sformalizowano konkretnych reguł i przepisów. Tricksterów ogranicza jedynie wyobraźnia. Trenując tricking usprawnisz: wytrzymałość, elastyczność, równowagę, siłę oraz umiejętność lekkiego lądowania. Na zajęciach opanujesz również podstawowe elementy takie jak: gwiazda, salto w przód i w tył, cheat gainer, hook oraz tornado.

Wszystkie zajęcia sportowe w Jumpin Place będą odbywać się w niewielkich grupach (dziesięcioosobowych), co pozwala na indywidualne podejście i szybkie efekty. Zajęcia sportowe są dla wszystkich osób, chcących nauczyć się niesamowitych akrobacji pod okiem wykwalifikowanej kadry, która zadba o bezpieczeństwo uczestników oraz miłą atmosferę. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem sportowym - zapraszamy do zapisów: 514 403 377 lub mailowo: jumpinplace@wp.pl.
strony www słupsk