urodziny w JumpinPlace

Przyjęcie urodzinowe w parku trampolin

Oferta dla Twojego dziecka

Niezapomniane przyjęcie urodzinowe

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe w parku trampolin! To będą najwspanialsze urodziny w życiu Twojego dziecka. Do dyspozycji najmłodszych oddajemy trampoliny, basen z gąbkami, a także proponujemy gry i zabawy, które pozwolą odkryć tajniki skakania i nauczyć się nowych tricków. Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.

Wybierz ofertę i zorganizuj wyskakane urodziny w JumpinPlace.
KU ZADOWOLENIU Z ORGANIZACJI URODZIN W JUMPIN PLACE
W naszym obiekcie znajdują się przestronne i komfortowe sale urodzinowe - idealne miejsce na poczęstunek, tort oraz odpoczynek w trakcie skoków dla uczestników imprezy, jak i dla rodziców zaproszonych gości. Podczas trwania imprezy urodzinowej trener/animator co jakiś czas schodzi z dziećmi do salki urodzinowej, gdyż zabawa i skakanie na trampolinach pochłania dużo energii Dzieci w tym czasie mają chwilkę na „złapanie oddechu”, napicie się i zebranie siły na dalszą aktywną zabawę. 20 minut imprezy to czas na tort, życzenia, prezenty oraz odśpiewanie „sto lat” solenizantowi.
JAK WYGLĄDAJĄ URODZINY OD STRONY RODZICA?
Impreza urodzinowa Twojego dziecka w Parku Trampolin Jumpin Place to aktywna i bezpieczna zabawa. Na wejściu nasze recepcjonistki poproszą o wypełnione zgody rodzica na regulamin parku (zaproszenia urodzinowe dla dzieci). Na 10 minut przed planowanym rozpoczęciem się imprezy pokierują Państwa do wskazanej sali urodzinowej. W salce dzieci ubierają skarpetki antypoślizgowe i zostawiają swoje rzeczy. Gdy goście są już w komplecie opiekę nad dziećmi przejmuje trener/animator.

Podczas zabawy swoich pociech rodzice solenizanta oraz zaproszonych gości pozostają w sali urodzinowej. Istnieje możliwość zamówienia w recepcji świeżo mielonej kawy z ekspresu (lub dzban rozpuszczalnej kawy 2l.) oraz różnorodnych herbat. Rodzice gości urodzinowych nie są wliczani w rezerwację urodzinową i ich wstęp na areny trampolin jest indywidualnie płatny.

Salę urodzinową udostępniamy na 10 minut przed rozpoczęciem imprezy i prosimy o opuszczenie jej do 10 minut po zakończeniu urodzin. W przypadku wolnych terminów istnieje możliwość przedłużenia pobytu na sali urodzinowej. Skakanie po zakończeniu urodzin (poza salką) jest dodatkowo płatne (15zł/30min/osoba, 18zł/60min/osoba).
DODATKOWE INFORMACJE O URODZINACH
 • Salę udostępniamy na 10 minut przed planowanym rozpoczęciem imprezy urodzinowej i wymagamy, aby w 10 minut po zakończonej imprezie sala była uporządkowana
 • Dekoracje (balony, girlandy itp.) są własnością Jumpin Place, prosimy nie dotykać dekoracji
 • Dzieci biorące udział w imprezie urodzinowej powinny mieć na sobie wygodny sportowy strój
 • Każdy niepełnoletni uczestnik imprezy musi również posiadać zgodę rodzica bądź prawnego opiekuna do korzystania z naszych atrakcji
 • Rezerwacja terminu urodzin potwierdzona zostaje opłatą zadatku w wysokości 200zł (do trzech dni od daty rezerwacji) bezpośrednio w Parku Trampolin bądź przelewem na konto Jumpin Place (zakładka rezerwacje) minimum tydzień przed imprezą urodzinową. Pozostałą kwotę prosimy uregulować zaraz po rozpoczęciu imprezy urodzinowej. Dziękujemy

Oferta

Opis oferty urodzinowej
Pakiet Standard
(10 osób)
Pakiet Premium
(10 osób)
Całkowity koszt
699,00 PLN
790,00 PLN
2h zabawy
Upominek dla solenizanta
Opieka Animatora/Trenera
Zastawa jednorazowa na poczęstunek
Woda bez ograniczeń
Zaproszenia dla gości, kącik dla rodzica
Skarpetki antypoślizgowe dla solenizanta
Napoje - soki
Słodkie i chrupkie przekąski, świeże owoce
Szampan dla dzieci (napój bezalkoholowy)
Dopłata do każdej dodatkowej osoby
65,00 PLN
75,00 PLN

Ważne informacje

Cennik Urodzinowych Pakietów JumpinPlace jest dla 10 osób (w tym solenizant) każda kolejna osoba za dodatkową opłatą - przypisaną do wybranego pakietu. Tort do każdego z pakietów we własnym zakresie.

Rezerwację urodzin należy potwierdzić wpłatą zadatku 200 zł do trzech dni od daty rezerwacji. Można wpłacić osobiście w recepcji JumpinPlace lub na nr konta:

Bank Pekao S.A. 55 1240 5790 1111 0010 6875 7721
Odbiorca: KKR Sp. z. o. o, Zygmunta Augusta 2, 85-082 Bydgoszcz

Prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty przelewu na adres e-mailowy: jumpinplace@wp.pl.

* W przypadku rezygnacji z urodzin, wpłacony zadatek zostanie zwrócony w formie vouchera do wykorzystania w JumpinPlace.

Skarpetki dla gości obowiązkowe.

Dodatkowy cennik

Cena
Wizyta żywej maskotki urodzinowej „Coyote”
50,00 PLN
Pakiet smakoszy kawy (10 szt.)
75,00 PLN
Szampan dla dzieci
30,00 PLN
Orzeźwiająca granita (mrożony sok owocowy, 0.4 l)
5,00 PLN
Świeca / raca
18,00 PLN
Dodatkowe 60 min. skoków na trampolinach
18,00 PLN/os.
Dodatkowe 30 min. skoków na trampolinach
15,00 PLN/os.
Dzban kawy 2 litry
60,00 PLN
Dzban herbaty 2 litry
50,00 PLN
Dodatkowy napój 1,5 litra
20,00 PLN

Program urodzin

Oficjalne powitanie w sali urodzinowej
 • omówienie regulaminu i zasad bezpieczeństwa (ok. 10 min.)
Zabawa na trampolinach (ok. 90 min.)
 • rozgrzewka
 • aktywności na trampolinach
 • gry konkurencyjne
Powrót do sali urodzinowej (20 min.)
 • czas na tort, prezenty i poczęstunek oraz nawodnienie
 • zakończenie imprezy
Urodziny Bydgoszcz Park trampolin
© JumpinPlace. Wykonanie: Strony www Słupsk