Park trampolin Bydgoszcz

Fitness

Zapraszamy na zajęcia o średniej intensywności, będące połączeniem ćwiczeń gimnastycznych i aerobiku. Efektem jest pięknie wymodelowana sylwetka, jędrne i elastyczne ciało, mniejsza tkanka tłuszczowa, redukcja cellulitu oraz poprawa kondycji i siły mięśni. Trening nie obciąża stawów, jest przyjemny i łatwy dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej oraz w każdym wieku. Poprawia samopoczucie, zapewnia mocną dawkę energii oraz pozwala spalić 1000 kcal w godzinę!

Poniedziałek - godz. 19.00
Czwartek - godz. 18.00

Pojedyncze wejście Karnet 4 wejścia Karnet 8 wejść
30 PLNza godzinę 70 PLNważny 30 dni 140 PLNważny 45 dni

Akrobatyka

Jeżeli zwykłe podskoki to dla Ciebie za mało, wypróbuj nasz specjalny program szkoleniowy, który krok po kroku nauczy Cię podstawowych ewolucji akrobatycznych takich jak salta, fiflaki, twisty i inne. Z nami poczujesz się jak w prawdziwym filmie akcji!

Poniedziałek - godz. 18.00
Czwartek - godz. 18.00

Pojedyncze wejście Karnet 4 wejścia Karnet 8 wejść
35 PLNza godzinę 70 PLNważny 45 dni 140 PLNważny 60 dni

Junior

Pierwsze kroki na trampolinach dla najmłodszych. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat, prowadzone pod okiem trenerów z doświadczeniem w pracy z małymi akrobatami. To połączenie doskonałej zabawy oraz solidnej dawki ruchu.

Junior Akrobatyka

Dla dzieci, które czują się już pewnie na trampolinach i szukają warsztatów akrobatycznych, uczących prawidłowego wykonywania ewolucji. Zajęcia mają formę treningu akrobatycznego, przeplatanego grami i zabawami, rozwijającymi siłę i sprawność dziecka.
Pojedyncze wejście Karnet 4 wejścia
30 PLNza godzinę 130 PLNważny 45 dni
strony www słupsk