Trampoliny Bydgoszcz Park trampolin
Park trampolin Bydgoszcz

Napisali o nas:

Na park trampolin, który będzie nową atrakcją w Bydgoszczy składać się będzie arena czyli kilka połączonych ze sobą trampolin tworzących jedną dużą przestrzeń wykorzystywaną między innymi do zajęć fitness czy innowacyjnych lekcji wychowania fizycznego. Strefa koszykówki to ścieżki akrobatyczne z koszami, gdzie można ćwiczyć efektowne wsady. Na profesjonalnych trampolinach sportowych będzie można wybić się nawet na 5- 6 metrów wysokości. Bardziej sprawni akrobaci będą mogli trenować tu najbardziej wymyślne triki. Na trampoliny będzie można też wejść na specjalnie zabezpieczonym rowerze bmx, nartach czy snowboardzie. Będzie można tu szlifować technikę przed wyjściem w teren. Na kompleks będzie składać się też ścieżka akrobatyczna zakończona basenem z gąbkami i profesjonalna mata akrobatyczna do serii ewolucji w powietrzu.


Kilkadziesiąt połączonych ze sobą trampolin stworzy jedną dużą arenę, którą wykorzystamy między innymi podczas zajęć fitness czy innowacyjnych lekcji wychowania fizycznego. Będą też profesjonalne trampoliny sportowe przeznaczone dla osób, które posiadają większe umiejętności akrobatyczne. Umożliwią wybicie aż na 5- 6 metrów!


Bydgoszcz dołącza do grona miast w Polsce i na świecie, które mogą poszczycić się jednym z najnowocześniejszych i innowacyjnych obiektów w dziedzinie sportu i rekreacji.

strony www słupsk